درباره دانیستو

شفاف باشید، متفاوت باشید

دانیستو بزرگترین سایت آموزش دانشگاهی و فردی در ایران، مجموعه ای بی نظیر از مطالب درسی و غیر درسی ، فیلم های آموزشی، محصولات آموزشی و برگزار کننده دوره های حضوری و غیر حضوری همراه با اعطای مدارک معتبر زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات، سازمان مدیریت کشوری و موسسات فنی و حرفه ای به دانشجویان و کارمندان سازمان های دولتی می باشد.

هدف دانیستو این است که با همکاری اساتید برتر از سراسر ایران آموزش های تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری و برگزاری کلاس های گروهی به صورت وبینار بالاترین کیفیت را ارائه دهد. دانیستو با توجه به روند روبه رشدی که داشته است و با تکیه بر تجربه های پیشین خود توانسته با در نظر گرفتن بهترین اماکن ورزشی، تفریحی و فرهنگی خدمات بی نظیری را به شما ارائه دهد.

تیم دانیستو توانسته تمامی آموزش های موجود بر روی سایت را در بستر اپلیکیشن موبایل قرار داده و آموزش های خود را در هرجا و مکانی به علاقه مندان خود در بستری مناسب فراهم کند. از شما دانشجویان عزیز می خواهیم که با آموزش هایی که از سوی شما پیشنهاد می شود و یا هرگونه انتقاد و پیشنهادی که از سمت شما می باشد ما را در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر یاری نمایید.

5 مجموعه آموزشی
15 استاد مجرب
76 دوره اموزشی
1200 دانشجوی عضو سایت